Wyprawka dla przedszkolaka - czyli czego będzie potrzebować dziecko 1 września....
  • wygodne obuwie zamienne (najlepiej na rzepy bądź wsuwane – mając na uwadze samodzielność dziecka);
  • pełny komplet ubrań na zmianę (koszulka, sweter/bluzka, spodnie z gumką nie zapinane na guzik lub zamek/spódnica, skarpety, rajstopy, majtki - 2szt.) przyniesiony w podpisanym materiałowym worku;
  • dzieci, które zostają na leżakach przynoszą podpisaną pościel (małe prześcieradło na gumce, małą poduszkę, małą kołdrę i piżamę zapakowane w materiałowy pokrowiec - może być np. poszewka na poduszkę) - bardzo prosimy o małe gabaryty przynoszonych rzeczy z uwagi na ograninczoną pojemność szaf ;)

Informacje dotyczące innych potrzebnych rzeczy tj. między innymi: wyprawka plastyczna, książki etc. zostaną przekazane przez wychowawców poszczególnych grup.

Bardzo prosimy o przyniesienie do przedszkola również:
  • papieru toaletowego (8 rolek - mile widziane również więcej ;) );
  • ręczników papierowych (przynajmniej 4 rolki);
  • podpisanej szczoteczki do zębów (nie dotyczy najmłodszej grupy);
  • pasty do zębów.

REKRUTACJA DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W GODZISZCE na rok szkolny 2018/2019

Informacja dotycząca wpłat na żywienie oraz czesne
Dyrekcja Publicznego Przedszkola w Godziszce informuje, że można dokonywać wpłat na żywienie oraz czesne na konto Urzędu Gminy w Buczkowicach. Rodzice, którzy będą chcieli skorzystać z takiej możliwości, proszeni są o poinformowanie o tym wychowawców grup przedszkolnych lub intendenta.
Wpłaty przelewem powinny być dokonywane do 10 dnia każdego miesiąca.
Osobno dokonujemy wpłat za czesne i osobno za żywienie.
Opłaty za żywienie: 7zł dzienna stawka żywieniowa dla dzieci pozostających na leżakowaniu (śniadanie, II śniadannie, obiad, podwieczorek);
5,50zł dzienna stawka żywieniowa dla dzieci odbieranych po obiedzie (śniadanie, II śniadannie, obiad).

Rodziców dzieci najstarszych (6-letnich) informujemy, że są zwolnieni z opłaty za godziny nadliczbowe. Pozostałych rodziców obowiązuje opłata 1zł za każdą rozpoczętą godzinę pobytu dziecka w przedszkolu (dotyczy godzin: od 6:30 do 7:30 oraz od 12:30 do 16:30). Bezpłatna realizacja podstawy programowej w przedszkolu odbywa się w godzinach od 7:30-12:30. Za pozostałe godziny naliczana jest w/w opłata.
Dane do przelewu:

Publiczne Przedszkole w Godziszce
ul. Beskidzka 29,
43-376 Godziszka

Nr konta:

09 1240 4142 1111 0000 4822 8859

Tytuł przelewu:  Żywienie dany miesiąc (np. październik), imię i nazwisko dziecka, przedszkole;
lub
Tytuł przelewu: Czesne dany miesiąc (np. październik), imię i nazwisko dziecka, przedszkole.