DZIEŃ OTWARTY
DLA NOWO  PRZYJĘTYCH PRZEDSZKOLAKÓW

Serdecznie zapraszamy 12.05.2018r. (sobota) w godzinach od 9:00 do 13:00

nasze nowo przyjęte przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami
do odwiedzenia naszej placówki. Jest to świetna okazja do zapoznania się z salami przedszkolnymi, nauczycielkami i pracownikami naszej placówki.

Wyprawka dla przedszkolaka - czyli czego będzie potrzebować dziecko 1 września....
  • wygodne obuwie zamienne (najlepiej na rzepy bądź wsuwane – mając na uwadze samodzielność dziecka);
  • pełny komplet ubrań na zmianę (koszulka, sweter/bluzka, spodnie z gumką nie zapinane na guzik lub zamek/spódnica, skarpety, rajstopy, majtki - 2szt.) przyniesiony w podpisanym materiałowym worku;
  • dzieci, które zostają na leżakach przynoszą podpisaną pościel (małe prześcieradło na gumce, małą poduszkę, małą kołdrę i piżamę zapakowane w materiałowy pokrowiec - może być np. poszewka na poduszkę).

Informacje dotyczące innych potrzebnych rzeczy tj. między innymi: wyprawka plastyczna, książki etc. zostaną przekazane na pierwszym zebraniu z rodzicami.

REKRUTACJA DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W GODZISZCE na rok szkolny 2018/2019

OGŁOSZENIE

Rodzice, których dzieci będą w roku szkolnym 2018/2019 kontynuowały wychowanie przeszkolne w Publicznym Przedszkolu w Godziszce proszeni są o złożenie w dniach 22-28 lutego 2018r. Deklaracji kontynuwania edukacji przedszkolnej.

Rekrutacja do Publicznego Przedszkola w Godziszce rozpoczyna się 1 marca 2018r. Regulamin rekrutacji wraz z wzorami dokumentów zostanie zamieszczony na stronie internetowej przedszkola w dniu 1 marca 2018r.

Informacja dotycząca wpłat na żywienie oraz czesne
Dyrekcja Publicznego Przedszkola w Godziszce informuje, że można dokonywać wpłat na żywienie oraz czesne na konto Urzędu Gminy w Buczkowicach. Rodzice, którzy będą chcieli skorzystać z takiej możliwości, proszeni są o poinformowanie o tym wychowawców grup przedszkolnych lub intendenta Ewę Jasek.
Wpłaty przelewem powinny być dokonywane do 10 dnia każdego miesiąca.
Osobno dokonujemy wpłat za czesne i osobno za żywienie.
Dane do przelewu:

Publiczne Przedszkole w Godziszce
ul. Beskidzka 29,
43-376 Godziszka

Nr konta:

09 1240 4142 1111 0000 4822 8859

Tytuł przelewu:  Żywienie dany miesiąc (np. październik), imię i nazwisko dziecka, przedszkole;
lub
Tytuł przelewu: Czesne dany miesiąc (np. październik), imię i nazwisko dziecka, przedszkole.