Wyprawka dla przedszkolaka - czyli czego będzie potrzebować dziecko 1 września....
  • wygodne obuwie zamienne (najlepiej na rzepy bądź wsuwane – mając na uwadze samodzielność dziecka);
  • pełny komplet ubrań na zmianę (koszulka, sweter/bluzka, spodnie z gumką nie zapinane na guzik lub zamek/spódnica, skarpety, rajstopy, majtki - 2szt.) przyniesiony w podpisanym materiałowym worku;
  • dzieci, które zostają na leżakach przynoszą podpisaną pościel (małe prześcieradło na gumce, małą poduszkę, małą kołdrę i piżamę zapakowane w materiałowy pokrowiec - może być np. poszewka na poduszkę).

Informacje dotyczące innych potrzebnych rzeczy tj. między innymi: wyprawka plastyczna, książki etc. zostaną przekazane na pierwszym zebraniu z rodzicami.

D Z I E Ń  O T W A R T Y

W sobotę 13 maja 2017r. w naszym przedszkolu odbył się dzień otwarty dla wszystkich nowo przyjętych dzieci.
W zakładce galeria można obejrzeć krótki reportaż fotograficzny z tego dnia.

REKRUTACJA DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W GODZISZCE na rok szkolny 2017/2018

Lista kandydatów zakwalifikowanych do rekrutacji w Publicznym Przedszkolu w Godziszce jest wywieszona na drzwiach wejściowych
do przedszkola oraz w sekretariacie szkoły.

(Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych listy kandydatów nie mogą zostać zamieszczone na stronie internetowej.)

Liczba deklaracji kontynuowania edukacji przedszkolnej w Publicznym Przedszkolu w Godziszce 2017/2018 – 59.
Liczba kandydatów zakwalifikowanych do rekrutacji –53.
Razem – 112.
Liczba miejsc w Publicznym Przedszkolu w Godziszce na rok szkolny 2017/2018 – 100.
W związku z powyższym liczba dzieci ubiegających się o przyjęcie do naszego przedszkola przekracza o 12 liczbę miejsc.

Przypominamy Państwu, że rodzice powinni do dnia 27.03.2017r. do godz. 15:00 potwierdzić telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły wolę zapisu dziecka do przedszkola, które zostało zakwalifikowane.
Numer tel. szkoły:  (33) 817 72 51

Lista kandydatów zakwalifikowanych do rekrutacji to zakończenie pierwszego etapu do procesu rekrutacji do Publicznego Przedszkola
w Godziszce na rok szkolny 2017/2018. Oznacza to, że wszystkie dzieci zamieszczone na liście zakwalifikowanych kandydatów wezmą udział
w drugim etapie procesu rekrutacji. W związku z powyższym przypomina się rodzicom, że zgodnie z procedurą rekrutacji wywieszoną na stronie internetowej Publicznego Przedszkola w Godziszce www.przedszkolegodziszka.pl, znajdują się załączniki (oświadczenia, zaświadczenia różnego typu i inne dokumenty), które mogą złożyć rodzice do wniosku o przyjęcie dziecka. Mogą one mieć wpływ na ostateczne przyjęcie dziecka do przedszkola.

* Deklaracje kontynuowania przedszkola oraz karty informacyjne należy składać u wychowawców grup przedszkolnych najpóźniej
do 28.02.2017r.

Informacja dotycząca wpłat na żywienie oraz czesne
Dyrekcja Publicznego Przedszkola w Godziszce informuje, że można dokonywać wpłat na żywienie oraz czesne na konto Urzędu Gminy w Buczkowicach. Rodzice, którzy będą chcieli skorzystać z takiej możliwości, proszeni są o poinformowanie o tym wychowawców grup przedszkolnych lub intendenta Ewę Jasek.
Wpłaty przelewem powinny być dokonywane do 10 dnia każdego miesiąca.
Osobno dokonujemy wpłat za czesne i osobno za żywienie.
Dane do przelewu:

Publiczne Przedszkole w Godziszce
ul. Beskidzka 29,
43-376 Godziszka

Nr konta:

09 1240 4142 1111 0000 4822 8859

Tytuł przelewu:  Żywienie dany miesiąc (np. październik), imię i nazwisko dziecka, przedszkole;
lub
Tytuł przelewu: Czesne dany miesiąc (np. październik), imię i nazwisko dziecka, przedszkole.