Misie
(grupa 4 i 5-latków)

Zabawy Misiów :)
Pszczółki u Misiów...

W naszej sali dziś poruszenie jak w prawdziwym ulu:) pszczółek co nie miara bawiło sie na wiosennej łące w rytm wiosennej poleczki.
Dzieci z ogromną radością i zaangażowaniem wcieliły się w role pracowitych pszczółek, którym przewodziła uśmiechnięta i radosna pani Ania, tworząc wspaniałą atmosferę podczas zabawy. Dziękujemy pani Ani za miło spędzony z nami czas! 
Szkolne odwiedziny

W grupie Misiów zapanowała wielka radość! Odwiedzili nas wspaniali, uśmiechnięci uczniowie i uczennice klasy IV a Szkoly Podstawowej wraz ze swoją panią wychowawczynią Beatą Bury. Każdy uczeń przygotował na nasze spotkanie tekst pochodzący z literatury dziecięcej, omówił
z dziećmi z grupy Misiów ilustracje oraz zadał ciekawe pytania, tworząc prawdziwie bajkową atmosferę!
 Serdecznie dziękujemy za miłe odwiedziny oraz piękne przygotowanie! Na koniec spotkania wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek:)
Było nam bardzo miło i słodko Was gościć! 
Święta Wielkanocne nadchodzą wielkimi krokami....

A u naszych Misiów w sali unosił sie słodki zapach wypieków świątecznych, baranka oraz pisanki, które Misie z zapałem i fantazją dekorowaly. Wszystko to przygotowała mamusia Emilki N. , za co serdecznie dziękujemy! Pyszny lukier przygotowała mamusia Basi W., której również przekazujemy podziękowania! Było przesłodziutko! :)
Wielkanoc tuż tuż...

...zatem grupa Misiów przygotowuje wielkanocne kartki świąteczne.
Działania plastyczne z wesołym zajączkiem sprawiają wiele radości i frajdy.
Programowanie u Misiów cd...

Kolejna przygoda z "ozobotami",  czyli malutkimi, inteligentnymi robocikami, które są ulubieńcami grupy Misiów.
Dzięki pomocy pani Moniki Jakubiec, dzieciom, z powodzeniem udało się zaprogramować robociki, które zmierzały po tulipanowym szlaku, namalowanym przez przedszkolaki.
Programowanie u Misiów...

Misie brały udział w kreatywnych zajęciach dotyczących programowania.

Zatem świat robocików nie jest im  już obcy...
Dziękujemy za zorganizowanie ciekawych zajęć pani Monice Jakubiec. Kodowanie czas zacząć!
Pierniczkowe warsztaty

Grupę Misiów w okresie przedświątecznym odwiedziła mamusia Emilki N. i zorganizowała dla przedszkolaków wspaniałe warsztaty pierniczkowe.
Pani Sylwia upiekła piękne pierniki w kształcie aniołków, które dzieci udekorowały według własnych pomysłów.
Jeszcze raz dziękujemy za niezapomniane zajęcia i wspaniałą atmosferę.
Dzień Pluszowego Misia

Z okazji Dnia Pluszowego Misia wszystkie Przedszkolaki zostały zaproszone wraz ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi do Biblioteki szkolnej.
Tam czekała na nie niespodzianka w postaci fantastycznie przygotowanego przedstawienia oraz zabaw z udziałem młodzieży szkolnej.
Serdecznie dziękujemy za ten wspaniały i niezwykle udany Dzień Pluszowego Misia.
Kochamy czytać

Dzisiejszy dzień w grupie Misiów przebiegł w rytmie serduszkowych opowieści czytanych przez mamusię Małgosi.
Serdecznie dziękujemy pani Gabrysi za miło spędzony czas, przepełniony radością, uśmiechem i emocjami ukrytymi w maleńkich serduszkach Misiów.
Konkurs ,,Mój przyjaciel miś"

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia dzieci z Grupy Misiów wzięły udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym ,,Mój przyjaciel miś". Przedszkolaki z pomocą rodziców wykonały bardzo pomysłowe i oryginalne prace, które zostały nagrodzone pamiątkowym dyplomem i słodką niespodzianką. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim przedszkolakom!
Misowe poczytanki...

Listopad to wyśmienity czas na naukę z literaturą dzieciecą. Misie miały okazję wysłuchać bajki z morałem, opowiadajacej o przygodach zwierzątek i ich zachowaniach w rożnych sytuacjach np. kiedy należy używać czarodziejskich słów: proszę, dziekuję, przepraszam.
Zatem, dziękujemy serdecznie mamusi Karolka J. za miło spędzony z nami czas.
Wizyta zwierząt egzotycznych

W październiku w naszym przedszkolu odbył się pokaz zwierząt egzotycznych. Dzieci miały okazję obejrzeć, poznać, a nawet dotknąć mięciutkie futro fretki, śliskie ciało ślimaka oraz aksamitną skórę węża. Dzieci z zainteresowaniem słuchały ciekawostek o życiu prezentowanych stworzeń. Pani prowadząca pokaz zwróciła szczególną uwagę na to, że należy szanować wszystkie zwierzęta, niezależnie od ich wyglądu.
Wizyta zwierząt egzotycznych oraz możliwość bliskiego kontaktu z nimi sprawiła wszystkim Przedszkolakom wielką radość.
Lubimy pomagać - "Marzeniowa Poczta"

Dzieci z Grupy Kotków wiedzą, że należy pomagać innym osobom. Cała grupa z chęcią wzięła udział w akcji charytatywnej "Marzeniowa Poczta". Akcja polega na pisaniu listów do chorych dzieci. Dzieci wraz z panią nauczycielką zredagowały list do chorej Lenki- ich rówieśnicy. Następnie wykonały śliczne laurki dla dziewczynki.
Wesołe zabawy plastyczne :)

Zajecia plastyczne należą do jednych z ulubionych aktywności Misiów. Tym razem z radosnymi minkami tworzyli wesołe muchomorki.
Z wizytą u Misiów...

W ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom Rodzice z grupy Misiów w pochmurne październikowe dni czytali rozmaite opowiastki, rozweselające  dzieci i uczące ich odpowiedniego zachowania w rożnych sytuacjach.
Serdecznie dziekujemy mamie Emilki N. oraz Arturka W. za miło spędzony czas na odkrywaniu przygód bohaterów książek.
Jesienne prace plastyczne

Kącik przyrodniczy w Grupie Kotków jest pełen pięknych darów jesieni. Dzieci przyniosły do przedszkola między innymi kolorowe liście, żołędzie, kasztany, szyszki, a nawet wspaniałe dynie. Wykorzystujemy dary jesieni do różnorodnych działań. Przeliczamy dary jesieni, tworzymy
z nich zbiory, a także wykonujemy prace plastyczne. Niedawno przedszkolaki wykonały z kasztanów, szyszek i plasteliny wesołe ślimaczki.
Dzieci z niezwykłym zapałem i bardzo pomysłowo tworzyły jesienne ślimaki, na koniec zajęć zorganizowano piękną wystawkę tych prac.
Misie poznają witaminkowe owoce i warzywa =)
Grupa Misiów na magicznym dywanie lata do krainy wesołej zabawy oraz nauki ;)
,,Kolorowe kredki w pudełeczku noszę;
Kolorowe kredki bardzo lubią mnie;
Kolorowe kredki, kiedy je poproszę,
Namalują wszystko to, co chcę!"
Wesołe zabawy Misiów :)