JADŁOSPIS


Kuchcikowo...
- to miejsce, w którym chcemy podzielić się pomysłami na pyszne i zdrowe potrawy.    Gotowanie dla dzieci to nie lada wyzwanie. Jednakże nie ma większej radości niż widok naszych pociech zajadających z uśmiechem przygotowane przez nas potrawy. Dlatego też jedzenie, które serwujemy na codzień naszym przedszkolakom, to przede wszystkim przemyślane i odpowiednio zbilansowane posiłki, o wysokiej wartości odżywczej. Dzięki temu codzienna, starannie opracowana dieta w Przedszkolu, dostarczy organizmowi odpowiednich porcji węglowodanów, tłuszczy, protein, błonnika oraz witamin i minerałów, a to sprawi, że nasze dzieci będą rosły silne i zdrowe :)
  Poniżej zamieszczamy przepisy serwowane przez naszą kuchnię. Zachęcamy również do dzielenia się własnymi pomysłami na zdrowe i sprawdzone potrawy, a przede wszystkim tymi najbardziej ulubionymi przez Wasze dzieci :) 
Smaczne pomysły na śniadanie lub kolację...
Coś dobrego i słodkiego na deser... ;) 

Ciasteczka owsiane 

Zapraszamy do wypróbowania naszego nowego przepisu na ciasteczka owsiane. 
Przedszkolaki z grupy Kotków i Misiów już go przetestowały!

Ulubione przepisy kulinarne naszych Przedszkolaków i ich Rodziców!

W ramach realizacji programu dotyczącego zdrowego żywienia "Gdzie mieszka zdrówko?" nasze Przedszkolaki wraz ze swoimi Rodzicami przynieśli  wykonane przez siebie ulubione przepisy kucharskie. Ilość pomysłów jaka  do nas napłynęła jest zaskakująca - cieszymy się z tak licznego odbioru  propozycji podzielenia się swoimi najlepszymi przepisami z innymi!  Dzięki pracom, które do nas napłynęły została wydana Przedszkolna Książka Kucharska, w której są zamieszczone przepisy uznane za najlepsze z najlepszych ;)
 Ale ponieważ wybór był bardzo trudny, a wszystkie przepisy są bardzo ciekawe i prezentują się pysznie,
nie sposób ich tutaj nie zaprezentować... ;)

Zapraszamy do korzystania z poniższej "księgi" pomysłów na co dzień w kuchni i życzymy SMACZNEGO,
dziękując jednocześnie za wszystkie wykonane prace zarówno dzieciom jak i Rodzicom! :)
Kliknij, aby edytować treść...