Wydarzenia przedszkolne
2015/2016

"Dzień Pluszowego Misia"
Występ na Wigilii Koła Gospodyń Wiejskich w OSP w Godziszce
17 grudnia 2015r.
grupa Misiów i Słoneczek
Bal karnawałowy
1.02.2016r. nasze Przedszkolaki zamieniły się w różne kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów swoich ulubionych bajek, w przedszkolnych salach  można było spotkać wróżki, księżniczki, różne zwierzątka, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Zorro, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Bardzo trudno było też rozpoznać naszych podopiecznych na sali gimnastycznej, która na ten dzień zamieniona została w salę balową.
Dzięki przygotowanemu przez panią Kasię Pasierbek programowi, zabawom i szaleństwom przy muzyce nie było końca, natomiast po balu na nasze dzieci czekały same łakocie, za które serdecznie wszystkim Rodzicom dziękujemy! :)
Przyjazd do naszego Przedszkola teatrzyku T. Popławskiej z przedstawieniem pt.: "Calineczka".
14 kwietnia 2016r. do naszych przedszkolaków przyjechała pani Teresa Popławska, by przedstawić spektakl "Calineczka".
Dzieci z zainteresowaniem oglądały przedstawienie, później z kolei miały okazję wcielić się w rolę aktora i używając kukiełek przedstawić wszystkim swój własny spektakl. Nasz gość przygotował również dla dzieci warsztaty teatralne, dzięki czemu nasi mali widzowie mogli poznać najciekawsze elementy sztuki teatralnej :)
21.04.2016r.
Wyjazd do Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu na spektakl pt.: "Kot Filemon - mądrość pokoleń".
Dzień Mamy i Taty
20.05.2016r. dzieci z grupy Misiów i Pszczółek od samego rana w wielkim napięciu wyczekiały swoich rodziców.
Pięknie ubrane i w wesołych nastrojach
udały się na salę gimnastyczną, gdzie zaprezentowały długo ćwiczone przez siebie przedstawienie z okazji święta swoich rodziców.  Uroczystość uświetniły pyszne i zdrowe wypieki oraz soki, za które serdecznie dziękujemy.
Nie można też zapomnieć o podziękowaniach dla Rodziców, którzy przyszli pomóc przed uroczystością,
przygotowując pysznie zastawione stoły.
Festyn Rodzinny 2016
W niedzielę 12 czerwca 2016r. na terenie naszego przedszkola gościliśmy naszych przedszkolaków wraz ze swoimi rodzicami.
Na dzieci, a także na dorosłych czekało wiele pyszności w postaci ciast, napojów, fontanny czekoladowej z owocami, waty cukrowej, grilla i wielu innych pysznych przekąsek, jednym słowem - dla każdego coś dobrego :)
Ale oprócz wspaniałago jedzenia można było również świetnie pobawić się przy muzyce wraz z panem Sebastianem Chmielem i panią 
Kasią Pasierbek, którzy uświetniali swoimi pomysłami oraz animacjami czas zarówno tych najmłodszych jak i towarzyszącym im opiekunom. Urozmaiceniem naszej imprezy była loteria fantowa, gdzie do wylosowania było wiele wpsaniałych nagród oraz mecz piłkarski, rozgrywany przez nasze dzieciaki pod pilnym okiem trenera z Akademii Tiki Taka pana Mirosława Bajek.
Jednakże, dla dzieci jedną z głównych atrakcji było malowanie rączek, wykonywanie tatuaży, odwiedzanie krainy dinozaurów oraz zabawa na nowo wyposażonym placu zabaw i to właśnie te miejsca były najczęściej odwiedzane przez nasze dzieciaki ;)

Za wszelką pomoc przy organizacji Festynu Rodzinnego w naszym przedszkolu
wszystkim zaangażowanym osobom serdecznie DZIĘKUJEMY! :)